Others

Nová fotka Emily na Twitteru

9. února 2011 v 23:10 | Usher
Emily si přidala na svůj profil na Twitteru novou fotku. Tahle fotka vám možná bude připomínat promofotky k albu fight or flight. A to hlavně proto, že to z tohoto photoshootu pochází :))... Je moc hezká :)...

prettyosment.blog.cz

Personal photos 10

6. února 2011 v 12:19 | Usher
Tak dneska se musím poidívat ne věci do školy, takže jen ve stučnosti. Přidávám tyhle fotky, na kterých můžete krom Emily vidět také její přátele a Enriqueho Iglesiase!

prettyosment.blog.cz

Personal photos 9

4. února 2011 v 10:53 | Usher
Emily během minulých dvou týdnů přidala na svůj twitter několik fotek. Mě se nejvíce líbí ta, na které je i Emily.

prettyosment.blog.cz

Behind the scene - Faze Magazine photoshoot

29. ledna 2011 v 15:44 | Usher
Tady máte fotky na kterých můžete vidět Emily při a po focení tohoto shootu! :)

prettyosment.blog.cz

Personal photo - fotka u bazénu!

29. ledna 2011 v 15:36 | Usher
Tak tahle fotka vypadá opravdu dobře :)) Teda ale divím se, že se Emily chtělo fotit u bazénu v takové zimě. No jo, jsem vlastně zapoměl, že jestli to bylo někde poblíž Miami nebo někde tam, tak tam mají vedro i teďka když my mrznem! :)

prettyosment.blog.cz

Nová fotka Emily z twitteru

12. ledna 2011 v 19:16 | Usher
Dneska jen velice v raychlosti přidám dva články, protože se musím učit! Omlouvám se svým Affs, ale vůbec nemám čas! Kdyžtak je oebejdu večer.

prettyosment.blog.cz

Emily se svou skupinou

4. ledna 2011 v 19:52 | Usher
Takže jsem dneska chtěl přidat nějáký ten článek... jenomže zase nic nového u Emily není, takže zase musím šáhnout do starších míst. Zde pro vás mám fotky Emily a její skupiny.
Jinak jsem chtěl obejít všechny Affs a napsat komenty, ale očividně je blog.cz zas na odpočinku... Nejdou mi psát komentáře... pfff... tak snad příště :-/

prettyosment.blog.cz

Personal photos 8

1. ledna 2011 v 2:29 | Usher
A je tady první článek v novém roce... Upřímně jsem nečekal, že se mi podaří najít nějáké nové info či fotky, ale našel jsem! :-)...

Emily přidala včera(před pár hodinami) na svůj twitter fotky, kde je ona s dětmi z její rodiny... Zdá se že si spolu hrají a nebo blbnout... To je jedno, ale je to na zahradě! A pak sem našel ještě jednu fotku z 16.prosince, kde je se svými kámoši na nějáké domácí párty... a je tam v celku vysmátá! :))

prettyosment.blog.cz

Personal photo 7

30. prosince 2010 v 0:03 | Usher
Takže tady vám přináším fotku ze dne a možná přímo i ze studii, kde se točí pořad The View. Našel sem tuhle fotku, kde je Emily se svou kapelou a má na sobě přesně to co v tom pořadu, takže to asi určitě bude z toho dne! :)

prettyosment.blog.cz

Personal photos 6

19. prosince 2010 v 21:08 | Usher
Právě sem objevil pár nových osobních fotek, ale teda nvm jestli jsou nové nebo ne. Přece jen je zima a ty fotky vypadjí, že jsou z léta a ještě mi příjde na jedné fotce, že Emily má oblečení z klipu Let´s Be Friends. Takže možná jsou to fotky z období natáčení. Ale každopádně jsou hezké! :)

prettyosment.blog.cz

Personal photos 5

18. prosince 2010 v 12:46 | Usher
Emily před pár hodinama přidala na svůj Twitter další fotky. Ta fotka se Santou je i v celku vtipná :D Pokud si teda všimnete toho nápisu Police! :D No a taky mě Em překvapila tím, že si zahrála na DJjku v klubu Albee.

prettyosment.blog.cz

Personal photos 4

17. prosince 2010 v 21:32 | Usher
Tak jsem se rozhodl, že přidám ještě tyhle fotky! :) Jsou to nejnovější fotky z twitteru... Měl sem je v plánu přidat už před dvěma hodinama, ale nechtělo se mi :D ... A jako bonus berte tu poslední fotografii, která je speciálně pro Mandy :D...

prettyosment.blog.cz

Personal photos 3

17. prosince 2010 v 20:58 | Usher
No je mnoho fotek na twitteru, facebooku a dalších internetových servrech. Jde vidět, že Emily chce, aby o ní lidé slyšeli... Ale fotky jsou to vážně hezké. Sice starší, ale vážně povedené!

prettyosment.blog.cz

Personal Photos 2

30. září 2010 v 21:20 | Usher
Tady jsou další fotky, které si Emily fotí jen tak, když se někdy nudí. Fotí se každý, tak proč by nemohla ona! :D...

prettyosment.blog.cz

Úžasná fotka! - Outfit 0.1

30. září 2010 v 20:59 | Usher
Tak tady to Emily nehorázně seklo!.. Je to sice fotka z minulého roku, ale i tak je tady nádherná!... Opravdu se sladila ... Já nemám slov! :)...

prettyosment.blog.cz

Když se Emily nudí - Personal photos

28. září 2010 v 15:35 | Usher
Každý se někdy jen tak ze srandy fotí. Dokonce i celebrity. A Emily je jedna z těch, která své fotky pak s radostí zvěřejňuje! :)... No jen tak dále. Já sem dám první várku fotek focených samonou Emily. A na některých jí to vážně sluší! :)...

prettyosment.blog.cz
 
 

Reklama
PrettyOsment © 2010-2011