Červenec 2011

Letní layout + Miniinfo

3. července 2011 v 21:09 | Usher |  Site News


Ano, jak jsem slíbil, tak taky plním. Ještě dnes jsem udělal nový design a ještě dnes se budu snažit přidat alespoň pár článků. Protože za dobu, co jsem byl neaktivní se toho událo docela dost. V nejbližších dnech přidám všechny novinky, ale i starší info a fotky. A taky doufám, že se vám bude alespoň trochu líbit nový layout, který jsem nazval provizorně "Summer"! :) Tak snad se bude líbit. Jinak jsem udělal i nové menu, to staré se mi moc nelíbilo. A něco mi říká, že budu muset aktualizovat affs! Takže budu určitě nabírat nové! Tot prozatím vše..

xoxo Usher

ANO nebo NE?

3. července 2011 v 14:59 | Usher |  Site News
Otázka je jednoduchá! Mám tento blog obnovit? Ano nebo ne? Vše záleží jen na vás! Pokud prostě myslíte, že je to dobrý nápad, tak dejte ano, pokud si říkáte, že je již blogů o Emily Osment hodně, tak dejte NE! Já se budu orientovat pouze podle vašich hlasů a ohlasů! Protože sám si těžko odpovím za vás! :)
Pokud zvítězí možnost ANO, tak ještě dnes blog PrettyOsment obnovím! :) Ale jak říkám, vše záleží na vás! Blogy o Tamsin Egerton a Miley Cyrus byly super, ale nebavily mě natolik, abych na nich zůstával! No upřímně Emily není mojí nejoblíbenější hvězdou(to ani zdaleka ne), ale bylo fajn mít o ní tento blog! A když jste byli spokojeni vy(což jste podle kladných komentářů byli), tak jsem byl spokojen i já! :) O budoucnosti můžete rozhodnot níže v anketě! :)
PrettyOsment © 2010-2011