Prosinec 2010

A bude hůř! Nebo ne?

31. prosince 2010 v 19:41 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz

Tak samozdřejmě, že tento článek bude určený Novému roku, který už klepe na dveře! Tento rok, rok 2010, byl takový jaký byl. Když se zamyslím, tak byl i docela úspěšný... ve škole jsem na vysvědčení neměl ani jednu 4 jen jednu 3! Stal sem ze mě maturant a ještě k tomu jsem prožil vinikající chvíle s těmi mými nej! ♥ No celkově vzato to byl vážně dost dobrý rok! A navíc sem konečně dostal tu úžanou věc! Myslím tím internet. Součást dnešního života, bez ktéré by se již dnešní teenager neobešel!...

Hmmm... Zajímalo by mě copak na nás chystá nastávající rok?! Já jen doufám, že udělám tu maturitu! Že stihnu přečíst všechny knížky, že se zvládnu naučit anglinu a že se dostanu na VŠ. Jestli ne, tak to by bylo šaptné! Už tak dost, že se zase všechno platí! :-/ A všechno je dražší a dražší... No co už... takový je prostě tento svět!... Každopádně Vám přeju ať je rok 2011 vaším nejúžasnějším a splní se vám vše co si přejete! :))

Happy New Year!
(originál článek z mého druhého blogu!)

____________________________________________________________________________________

Aktualizováno 20:55

No a jelikož je ten Silvestr, tak sem se rozhodl, že udělám i pár avatarů Emily. Po docela dost dlouhé době. Některé se mi fakt moc líbí. :)) ... Každopádně je to to poslední, co na tento blog tento rok napíšu! :)) Tak se tedy mějte! :)

prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz
prettyosment.blog.cz

Design for World-with-HSM

31. prosince 2010 v 18:49 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
Dneska jsem po extrémně dlouhé době udělal konečně design i pro někoho jiného než pro sebe. Design je s Vanessou a Emmou a je určen pro fanblog o Harrym Potterovi a High School Musical! Docela sem se s ním paplal! :)) Co si o něm myslíte vy??? Blog, pro který byl tento layout dělaný najdete ZDE!

prettyosment.blog.cz

Prosím hlasujte pro tento blog!

31. prosince 2010 v 14:19 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
Je to porpvé a doufám, že né naposled, kdy se tento blog účastní nějáké soutěže.
Přesněji soutěže o nej blog. Takže bych vás rád poprosil jestli byste neutrousili jeden hlas! Děkuju Vám moooc :))


Předsevzetí Emily do roku 2011

31. prosince 2010 v 13:09 | Usher |  Emily News
prettyosment.blog.cz
Emily řekla v rozhovoru pro TV Guide, že by jako předsevzetí do nového roku brala potkat se se zpěvákem Michaelem Bueblem a říct mu, že už není malá holka. Protože on jí při jejich posledním setkání řekl, že je... A to asi Emily celkem urazilo! :D... A prý, že už žádné další předsevzetí nemá. Třeba na ně ani nevěří! :)) A co Vy? Máte nějáké předsevzetí? Já ne! :D


CD Fight or Flight Download

30. prosince 2010 v 23:29 | Usher |  Download
prettyosment.blog.cz

Rozhodl jsem se, že zde dám odkaz pro stažení CD Fight or Flight. Pro ty z vás, kteří ho nemáte a chtěli byste ho! Vážně mohu doporučit! CD vyšlo 5.října a je v popovém a někdy až elektro stylu. Hlavním songem alba se stala píseň Let´s Be Friends, která je opravdu povedená. Druhým songem je dnes vypuštěný Lovesick.

Stahuje ZDE!


!!!LOVESICK!!!

30. prosince 2010 v 21:02 | Usher |  Videos
prettyosment.blog.cz
Tak tohle mi doslova vytřelo zrak!!! Lovesick už je venku!!! A prej, že až 14.ledna... No musím uznat, že to je zajímavě udělané! Je to prostě skvělé! Takže určitě jukněte!

Video je ve špatné kvalitě! Lepší najdete ZDE!


ThanX za 2000 návštěv

30. prosince 2010 v 18:59 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
Chtěl bych poděkovat všem těm, kteří kdy navštívili můj blog a nebo ho pořád navštěvují! Dosáhl sem dvoutisíc a doufám, že to půjde ještě výše :)) ... No na to, že blog existuje od konce zaří s tím, že měl necelé dva měsíce Hiatus, tak to dopadlo v celku dobře :) ... Do budoucna se to doufám ještě o trošku zlepší! :)) Tak opravdu vám moc děkuju! :) Bez vás by to nebylo ono! :)

CD Fight or Flight (Japan edition)

30. prosince 2010 v 13:44 | Usher |  Screen captures
No tady je fotka CD Fight or Flight. Tedy přesněji je to japonská edice. Vypadá to moc hezky!

prettyosment.blog.cz

Winter Wonder Fest 2010 - photos with fans

30. prosince 2010 v 12:12 | Usher |  Appearances
Tak jsem našel ještě pár fotek ze začátku prosince, kdy se Emily zúčastnila akce Winter Wonder Fest, kterou pořádá Kiss rádio. Emily to tam moc slušelo... I když na těhto fotkách má úplně jiný outfit, než na těch ostatních z toho samého festu! :D

prettyosment.blog.cz

Emily je další Miley?

30. prosince 2010 v 11:50 Emily News
Na stránkách StarObserve se objevila taková menší diskuze na téma, jestli bude Emily Osment příští Miley Cyrus. Ani nevím, kde na takovou hlopost přišli.

Podle nich jde prý Emily do stylu Miley. Ale nedokáže být v Americi na špici jako Miley, která se svými alby vede těsně u vrcholu vše různých amerických hitparát a žebříčků. Redakce této stránky taky napsala, že Emily, ač je dobrá zpěvačka, má špatné umístění v Americe, ale jinde ve světě je na tom v celku dobře! :) (V tom mi připomíná Ashley Tisdale :D)

Každopádně všichni lidé, jak jsem zatím četl jsou na straně Emily a nikdo si nemyslí, že by zrovna ona měla být příští Miley. A co si o tom myslíte vy? (pište do komentářů!)

Líbil se mi jeden koment... (nebo spíše jeho konec)
"...narozdíl od jiných má Emily veliký hudební potenciál a nesnaží se vyhrát ceny Grammy. Těší jí to co dělá a je na správné cestě."

Tak jen tak dále! :) A připomínám, že do premiéry klipu Lovesick už je to jen chvilka(14.ledne)!

prettyosment.blog.cz

Personal photo 7

30. prosince 2010 v 0:03 | Usher |  Others
Takže tady vám přináším fotku ze dne a možná přímo i ze studii, kde se točí pořad The View. Našel sem tuhle fotku, kde je Emily se svou kapelou a má na sobě přesně to co v tom pořadu, takže to asi určitě bude z toho dne! :)

prettyosment.blog.cz

The View - Interview + Lovesick live

29. prosince 2010 v 22:24 | Usher |  Videos
Před chvilkou jsem vám sem přidal fotky z pořadu The View, kde byla Emily 23.prosince jako host. Teďka sem dávám video přesně z této show(The View), kde přišla udělat rozhovor a zazpívat song Lovesick.


The View

29. prosince 2010 v 22:20 | Usher |  Appearances
Den před Štědrým dnem byla Emily hostem v pořadu The View, kde na živo zazpívala song Lovesick. A zase jí to moc slušelo! :)

prettyosment.blog.cz

New layout

29. prosince 2010 v 21:53 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
Předešlí design tady byl necelé tři týdny. Vím, že je to málo, ale do nového roku jsem chtěl vykročit s novým designem! Výrova tohoto designu mi trvala neuvěřitelné dvě a půl hodiny. Což jsem sám překvapen, protože jsem nikdy nedělal grafiku více než dvě hodiny.

Také vím, že se vám minulý design líbil. Proto si myslím, že budete celkem "pyskovat" :D... Ale prostě snad mě pochopíte, že sem prostě chtěl nějákou tu menší změnu. Na novém designu je Emily (překvapivě :D) a za ní v pozadí zasněžené Chicago. Proč zrovna Chicago? Vlastně ani nevím. Původně jsem chtěl použít New York, ale nenašel jsem žádnou fotku, která by mě vyloženě nadchla. A pak jsem do toho layoutu umístil taky takový menší seznam projektů Emily. Ale je tam vážně jen to, co jsem uznal za vhodné! :))

No a ještě jsem se chtěl omluvit svým Affs! Byla u nás rodina a já celý týden neměl čas. Takže bych chtěl poprosit aby jste se slitovali :))... Nebojte, vše se budu snažit napravit už od zítřka!

Tak teda pište své názory na design! Těším se...

xoxo Usher

Podtrženo, sečteno :))

24. prosince 2010 v 11:51 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
No... sečteno a podtrženo tento blog je tu pro vás už pár měsíců. Nejde mi o to abych měl nejlepší blog. Blog je úplně nepodstatná součást života. Tento blog jsem založil jednoho dne z úplné nudy. Postupem času se mi Emily ale začíná čím dál tím více líbit. Je to fajn zpěvačka a doufám, že pokud se vám nelíbí, tak při návštěvě toho blogu se vám líbit začne.

Chtěl bych jen říct, že tento týden tady moc článků nepřibyde a omouvám se, ale na své Affs taky mít čas nebudu. Přece jen jsou svátky a ty bych nerad strávil sezením u blogu.

A ohledně toho jak to dále s tímto blogem bude vám můžu říct leda tohle: Budu se snažit přidavát informace, fotky a video. Ovšem to nebude tak často. Na jeře mě čeká maturita. Měl bych se učit, učit a učit. A počítám s tím, že někdy v polovině příštího roku si blog bude muset najít nového admina a nebo tento blog zkončí úplně. Přece jen je mi tolik kolik mi je. Přiznejme si to! Na blogování už nemám věk! :))... Ale bylo mi ctí tadyk s vámi být.

Chtěl jsem pro vás udělat i nějáké ty dárečky, ale omlouvám se, nezbyl mi čas. Ale i tak vám přeju překrásné Vánoce a šťastný Nový rok 2011! :))

MERRY X-MAS!!!


Merry Christmas

23. prosince 2010 v 18:51 | Usher |  Site News
prettyosment.blog.cz
Nejsem si zrovna dvakrát jistý, jestli zde zítra budu něco přidávat, takže bych vám již dneska chtěl popřát krésné přožití vánočních svátků a taky hodně dárečků pod stromečkem.

Takže ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!! :))


Vánoční song od Emily Run Rudolph Run... a ještě jedna fotka, jako malé dárečky pro vás :))

prettyosment.blog.cz


Vánoční soutěž!

22. prosince 2010 v 19:02 | Usher |  Site News
No sliboval sem, že možná bude nějáká ta souěž! A tak teda musím své slovo dodržet! :) Udělal sem něco jako bublinu, ale bez bubliny! :D Prostě jde o to, že napíše to, co si podle vás Emily na obrázku myslí. Vyhrává nejvtipnější komentář. Psát ty komenty můžete až do štědrého dne. Pak se uvidí, kdo z vás je nejlepší! :))...

prettyosment.blog.cz

Unkown shoot 2010 II.

22. prosince 2010 v 18:46 | Usher |  Photoshoot
Je neuvěřitelné, že sem za pouhé dva dny našel dva rozdílné photoshooty! :D A ještě k tomu jsem tento shoot(stejně jako ten předchozí) nikde neviděl!... Zde je Emily mooc hezká!:) Je to shoot z tohoto roku... dokonce sem veděl, kdo to fotil, ale zapoměl sem to! :D Tak to snad dodám někdy jindy! :D

prettyosment.blog.cz

Lovesick už 14.ledna na MySpace!

22. prosince 2010 v 18:16 | Usher |  Emily News
Aktuální zprovou u Emily je oficiální potvrzení prvního zveřejnění klipu Lovesick. Emily sama tento videoklip oznámila na 14.ledna. Samotný klip už je dávno natočen, ale nyní je ve střižně a probíhají poslední efektové úpravy. Emily se ve videu převlekla za robota a vážně jí to seklo. Takže myslím, že se máme na co těšit! :)

prettyosment.blog.cz

Unkown shoot 2010

22. prosince 2010 v 0:52 | Usher |  Photoshoot
Wow... tedka sem našel tyhle fotky! Moooc se mi líbí, takže sem si řekl, že je přidám hned! A to už sem chtěl jít spát! :D... No díky bohu, že jsem nešel! Každopádně to tady Emily moc sluší! :)) ... Zítra(dneska) si konečně udělám čas a zase přidám něco víc a obejdu Affs...

prettyosment.blog.cz
PrettyOsment © 2010-2011